Aktywny wypoczynek

Folwark Konny Hermanów

Nowe Miasto Nad Wartą

Bryllandia

Witaszyce

zobacz więcej dodaj obiekt

Statystyka

 • Wszytkich: 5894051
 • W tym roku: 200643
 • W tym miesiącu: 25084
 • Dziś: 498
 • Online: 28

Linki

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


(Śrem - Środa Wielkopolska)

29

Centrum Hipiki Jaszkowo

adres: Jaszkowo 16, 63-112 Brodnica
telefony: +48 61 28 37 556;
www: www.centrumhipiki.com
Data aktualizacji: 2014-07-07
Data dodania: 2014-07-07

Ceny noclegów

od:
zadzwoń zł

do:
Lekcja godzinna dla dzieci 30.00 PLN zł

Odległości

Bankomat do 5 km
Stacja benzynowa do 5 km
Sklep do 1 km
Kościół do 2 km
Stadnina koni na miejscu

Pokoje

Pokoje dostępne w obiekcie:
1 osobowe

Udogodnienia w obiekcie

Dostępne w obiekcie

 • altanka
 • darmowy internet
 • parking

Obsługujemy klientów w językach

 • Deutsch
 • English
 • polski

Opis: Centrum Hipiki Jaszkowo

Serdecznie zapraszamy do Centrum Hipiki w Jaszkowie - międzynarodowego ośrodka edukacji jeździeckiej stworzonego przez Antoniego Chłapowskiego.


Jaszkowo jest obecnie największym centrum jeździectwa w Polsce i w Europie szkolącym dzieci, młodzież i dorosłych z całego świata.


Większość koni w jaszkowskich stajniach to koniki o wzroście do 148 cm, zwane kucami lub pony. To na nich młodzi adepci rozpoczynają naukę jazdy konnej. Na dorosłych czekają duże konie, których łagodny charakter i dobre wychowanie zachęcają nawet najstarszych do przejażdżki w siodle.

W Centrum Hipiki jeździectwo jest sportem rodzinnym, w którym nie istnieją bariery wiekowe. Zapraszamy dzieci, młodzież, studentów, rodziców i dziadków do wielkiej jeździeckiej rodziny. Nieważne czy jesteś nowicjuszem, czy zawodowcem, z pewnością dużo skorzystasz przyjeżdżając do Centrum Hipiki. Nauczysz się jazdy konnej, pielęgnacji konia i podstaw woltyżerki. Centrum Hipiki to prawdziwa szkoła życia dla młodych i dla dorosłych, w której panuje zawsze rodzinna i przyjacielska atmosfera.

Wielkim walorem Centrum Hipiki jest jego usytuowanie w sercu Wielkopolski, w malowniczym Rogalińskim Parku Krajobrazowym. Lasy pełne zwierzyny, nadwarciańskie łąki urozmaicone starymi dębami są prawdziwym rajem. Jaszkowo jest idealnym miejscem wypoczynku dla jeźdźców, rowerzystów, myśliwych, wędkarzy, amatorów sportów motoro wodnych.
Dla gości zainteresowanych historią i tradycją Wielkopolski dużą atrakcją jest przemierzanie szlaków turystycznych. Wokół Jaszkowa znajduja się wspaniałe obiekty zabytkowe. Do najważniejszych należą pałac Raczyńskich w Rogalinie, zamek i park w Kórniku, klasztor Benedyktynów w Lubiniu oraz muzeum twórcy hymnu narodowego Józefa Wybickiego w Manieczkach.

Galeria: Centrum Hipiki Jaszkowo

Inne portale:

Zaprzyjaźnione serwisy