Aktywny wypoczynek

Folwark Konny Hermanów

Nowe Miasto Nad Wartą

Bryllandia

Witaszyce

zobacz więcej dodaj obiekt

Statystyka

  • Wszytkich: 5894055
  • W tym roku: 200647
  • W tym miesiącu: 25088
  • Dziś: 502
  • Online: 30

Linki

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


O Serwisie

Portal Wielkopolskainfo.pl został utworzony przez firmę TRUSTNET, która dla celów promocji Wielkopolski utworzyła odrębny dział zajmujący się tworzeniem turystycznego portalu informacyjnego z bazą noclegową o Wielkopolsce. Proponujemy umieszczenie Państwa obiektu w Wielkopolskim centrum informacji - bazie noclegowej znajdującym się na naszym serwisie: www.wielkopolskainfo.pl. W tym celu prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie elektronicznej ankiety.

W portalu Wielkopolskainfo.pl znajdziecie Państwo informacje dotyczące gospodarstw agroturystycznych, hoteli, pensjonatów, schronisk oraz kempingów. Szukanie noclegu odbywa się według dowolnej kategorii tj. miasta, rodzaju świadczonych na miejscu usług (jak wypożyczanie sprzętu, domowe posiłki itp.) czy ceny pobytu. Wszystkie oferty prezentowane na Wielkopolskainfo.pl zawierają m.in. opis obiektu ze zdjęciami, możliwy kontakt adresowy i telefoniczny, cennik oraz opisy większych regionów i dodatkowych atrakcji czy zabytków.

Inne portale:

Zaprzyjaźnione serwisy