Aktywny wypoczynek

Folwark Konny Hermanów

Nowe Miasto Nad Wartą

Bryllandia

Witaszyce

zobacz więcej dodaj obiekt

Statystyka

  • Wszytkich: 3600963
  • W tym roku: 151964
  • W tym miesiącu: 64562
  • Dziś: 3054
  • Online: 57

Linki

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Wystawa - Na dwóch kołach

 

0d 29 stycznia do 6 marca w Muzeum Regionalnym w Krotoszynie będzie prezentowana wystawa zatytułowana „Na dwóch kołach. Wystawa starych motocykli z kolekcji prywatnych".

 

Jest to pierwsza w tym roku wystawa czasowa i pierwsza (mamy nadzieję, że nie ostatnia) wystawa motoryzacyjna w naszym Muzeum.

Ekspozycja doszła do skutku dzięki współpracy z lokalnymi pasjonatami, głownie z panem Tomaszem Pankiem oraz członkami Klubu Motocykli Ciężkich i Weteranów „OLDTIMERS" i obejmuje motocykle, motorowery oraz przedmioty związane z ogólnie pojętą motoryzacją. Wystawiane eksponaty, obok faktu pochodzenia z kolekcji prywatnych łączy jeszcze to, że wszystkie mają ponad trzydzieści lat, a kilka egzemplarzy to „okazy" przedwojenne.

Wernisaż wystawy odbędzie się jak zwykle w czwartek - 28 stycznia o godzinie 17.oo, a obok eksponowanych motocykli pojawi się podczas niego również pewna muzyczna niespodzianka.

Serdecznie zapraszamy!

 

Inne portale:

Zaprzyjaźnione serwisy