Aktywny wypoczynek

Folwark Konny Hermanów

Nowe Miasto Nad Wartą

Bryllandia

Witaszyce

zobacz więcej dodaj obiekt

Statystyka

  • Wszytkich: 3998438
  • W tym roku: 549439
  • W tym miesiącu: 11640
  • Dziś: 69
  • Online: 19

Linki

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Mobilne parkowanie w Gnieznie

 

W Gnieźnie można już płacić za parkowanie telefonem komórkowym, korzystając z aplikacji SkyCash i usługi mobiParking.

 

Rozwiązanie jest darmowe i pozwala uniknąć odliczania drobnych, szukania parkometru czy konieczności wracania do pojazdu tylko po to, żeby włożyć za szybę bilet parkingowy. Kierowcy mogą też zdalnie przedłużać parkowanie, co eliminuje potrzebę przewidywania czasu postoju i wracania do samochodu w celu dokonania dodatkowej płatności, podczas przeciągających się zakupów czy służbowego spotkania. Aplikacja SkyCash działa z powodzeniem w kilkudziesięciu polskich miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Łodzi. Korzysta z niej już blisko 700 tys. użytkowników.
Żeby opłacić postój przy użyciu komórki, wystarczy uruchomić SkyCash, wejść do zakładki mobiParking i wybrać jedną z trzech dostępnych metod parkowania: na określony czas, za wybraną kwotę lub w systemie Start-Stop, z możliwością zatrzymania naliczania opłaty w dowolnie wybranym momencie.

Kolejne kroki to wybór z listy lub wpisanie numeru rejestracyjnego pojazdu zatwierdzenie płatności. Dużym udogodnieniem dla kierowców jest możliwość błyskawicznego zasilenia SkyCash za pomocą podłączonej do systemu karty płatniczej. Konto można doładować także na wiele innych sposobów: przelewem natychmiastowym na stronie www.skycash.com, przelewem bankowym czy po prostu pożyczając środki od innego użytkownika systemu.
Posiadacze smartfonów z systemami Android, iOS (iPhone) i Windows Phone mogą pobrać SkyCash w dedykowanych sklepach z aplikacjami. W przypadku starszych telefonów aplikacja jest dostępna po wpisaniu w mobilnej przeglądarce internetowej adresu m.skycash.com. Przed rozpoczęciem korzystania z usługi mobiParking należy oznaczyć pojazd bezpłatnym identyfikatorem, który jest dostępny na stronie www.skycash.com oraz w Biurze Strefy Płatnego Parkowania w Gnieźnie.

Więcej informacji:
www.skycash.com
www.facebook.com/skycash

 

Inne portale:

Zaprzyjaźnione serwisy